Wesele to wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na niezapomnianą zabawę, czyli zabawę po królewsku z Krystianem Królem.

Zabawa po królewsku to taneczne przeboje dobierane na żywo patrząc na to co dzieje się na parkiecie. Ponadto profesjonalne prowadzenie, bez niepotrzebnej żenady. Wszystko ze smakiem i uśmiechem na twarzy.

Dobra zabawa to również umiejętność słuchania. W miarę możliwości zawsze staram się spełniać muzyczne prośby płynące z parkietu.

Profesjonalny sprzęt w tym dobrze brzmiące nagłośnienie oraz efekty oświetleniowe to kolejny atut zabawy po królewsku.

Każde wesele jest wyjątkowe. Wszystkie szczegóły ustalam indywidualnie z Młodą Parą, zawsze staram się doradzić i jestem otwarty na wszelkiego rodzaju sugestie. Podczas samego wesela dbam o to, żeby przebiegło tak jak to wspólnie ustaliliśmy dzięki czemu Młodej Parze zostaje się po prostu dobrze bawić.

Jestem ze Szczecina, gram na terenie województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego.

Porozmawiajmy o Twoim wydarzeniu. Zadzwoń: 724 192 487 lub napisz na: dj@krystiankrol.pl

Wideo

Jak mówiłem każde wesele jest wyjątkowe, a muzykę dobieram na żywo. Poniżej przygotowałem dwa filmiki przedstawiające różniące się od siebie muzyczne wesela, dzięki czemu możecie zobaczyć, że zawsze dopasowuję się do gości i tego co dzieje się na parkiecie.

Rekomendacje

Polecamy Krystiana Króla. Bardzo miło wspominamy nasze wesele. Goście wybawieni, świetna taneczna muzyka i profesjonalne prowadzenie. Dziękujemy za ogromne wsparcie zarówno przed weselem jak i w trakcie.
Karolina i Krzysztof

Długo planowaliśmy nasze wesele, wybraliśmy Krystiana bo widać, że robi to z pasją. Nie chcieliśmy za dużo disco polo, nie miał z tym problemu. Wszystko świetnie poprowadzone, goście dobrze się bawili i miło wspominają nasze wesele. Polecamy.
Aneta i Maciej

Planowaliśmy kameralne wesele, z krótkimi tańcami. Krystian rozkręcił zabawę tak, że bawiliśmy się do białego rana. Bardzo dziękujemy za niezapomnianą zabawę. Serdecznie polecamy.
Magda i Kacper

Serdecznie polecamy Krystiana Króla, nasze wesele poprowadził znakomicie. Mimo, że były dzieci i trzeba było szybko dostosowywać się do sytuacji stanął na wysokości zadania. Świetnie dobrana muzyka, goście zadowoleni.
Paulina i Adam